• Recent
Glasvezel jumper patch cord kabel, lc/PC-SC/pc, 3.0mm diameter, om2 multimode 50/125, duplex lc naar sc 15 meter

Glasvezel jumper patch cord kabel, lc/PC-SC/pc, 3.0mm diameter, om2 multimode 50/125, duplex lc naar sc 15 meter

Buyers rating:
€ 13.30

Hoeveelheid van het product

Glasvezel patchkabel kabel, lc/pc-sc/pc, 3.0mm diameter,50/125 multimode, duplex, 15 meter
Noot : Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte.
Technische specificaties :
parametereenheid Fc, sc, lc/gepantserde glasvezel patchkabel St, mu Mt-rj, mpoe2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Insertion loss( typisch)db& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,3return lossdb& ge; 45& ge; 50& ge; 60& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 35& ge; 55& ge; 75operationele golflengtenm1310,15101310,15101310,15101310,1510uitwisselbaarheiddb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2trillingendb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2bedrijfstemperatuur& °; c- 40 ~ 75- 40 ~ 75- 40 ~ 75- 40 ~ 75temperatuur bij opslag& °; c- 45~85- 45~85- 45~85- 45~85kabeldiametermm& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0,9& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0,9& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0,9& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0,9
Informatie over het bestellen : Optische vezel connector : lc, st, fc, sc, mtrj, din, d 4, e2000, mpo Ferrule type interface : apc,pcupc Vezelkernen : simplex, duplex Vezeltype; multimode( 50/125)/( 62,5/125), singlemode( 9/125) Vezel diameter( mm) : & phi; 0. 9,& phi; 2. 0,& phi; 3,0 Lengte van de kabel; aan te passen
verzendkosten Wij verschepen alle punten wereldwijd gratis verzending via economie.Het importeren van alle rechten en heffingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper.Items verzonden naar koper& rsquo; s bevestigd adres van maandag tot vrijdag( weekend en vakantie uitgesloten) Neem dan zo vriendelijk controleer uw verschepend adres alvorens de kassa. Als je wilt veranderen het adres, pls vriendelijk contact met ons op, anders, elke verandering informatie kan worden gehouden eenmaal verzonden en zwj;          Noot : & zwj;De artikel zal worden verzonden uit hk;
Het verschepen tijd varieert van 3 tot 25 werkdagen : Usa/belangrijkste europeancountries- 10~15working dagen Andere landen- 15~25working dagen Dringende vraag, pls vriendelijk kiezen zoals dhl express, ups, fedex en ga zo maar door.Vanwege de beperkte aanbieding, we niet uploaden veel items.Bulkkopers neem dan contact met ons op alvorens te bieden!!!!!!!!     garantie en terug Bieden wij 1 jaar vervanging en onderhoud 3 jaar garanties.

Productgegevens

Merknaam:
EB-LINK
Modelnummer:
EBMD5LCSC015
Condition:
New
Cable Length:
15meters
Connector A:
LC
Connector B:
SC
Cable Type:
Duplex
Core gladding diameter:
50/125
Fiber Type:
OM1
Color:
Orange
Fiber Diameter:
3.0mm
Customize:
Support

Productcategorie

Grandway ---H4B fiber kabel joint vetersluiting splice sluiting
  • Recent
Kopersgraad:

Grandway ---H4B fiber kabel joint vetersluiting splice sluiting

Moq 50 stuks.Het is van toepassing voor elke vorm van kabels( loose tube, skelet, ribbonetc.) en is beschikbaar voor het gebruik van verschillende aansluitingen( verdelen, het overbruggen van, divergentie enz.) in meerdere omgevingen( antenne, beugel, pijp bekleed, handhole, mangat.).Functie : Het heeft vele nationale octrooien en past voor herhaalbare open...

€ 30.75
Hoge Precisie KOMSHINE KF-52 Optische Vezelmes gebruikt met Glasvezel Fusion Splicer Orientek T37, Komshine GX36
  • Recent
Kopersgraad:

Hoge Precisie KOMSHINE KF-52 Optische Vezelmes gebruikt met Glasvezel Fusion Splicer Orientek T37, Komshine GX36

Kom Shine Glasvezel OTDR gelijk aan EXFO MAX715 B, JDSU MTS2000, MTS4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Prijs ORIGINELE KOMSHINE KF52 Glasvezel Cleaver Ingebouwde Scrap Catcher / Fiber Afvalbak * hoge Precisie * *typische Cleave Hoek : 0.5 Graden* *Blade Leven : 48,000 splitst* beschrijving : met de introductie van de KFC33 serie, Orientek heeft nu de ultieme tool voor enkele vezel klieven...

€ 70.63
Hoge kwaliteit stofvrij papier, fiber cleaning tools, glasvezel splicer test instrument cleaning doekjes Gratis verzending
  • Recent
Kopersgraad:

Hoge kwaliteit stofvrij papier, fiber cleaning tools, glasvezel splicer test instrument cleaning doekjes Gratis verzending

hoge kwaliteit stofvrij papier, fiber cleaning tools, glasvezel splicer test instrument cleaning doekjes Gratis verzending ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen naam : 0609 stofvrij papier Paper size : 56g / m2 maat : 9 inch * 9 inch verpakking : 0609 schoon lakens : 300 vellen / pakketten inleiding : het product is gemaakt van 45% polyester (houtpulp) 55% polyester fiber gemengde (non textiel)...

€ 14.00 14.96
Gratis Verzending SKYCOM multi-language T-208H Digitale Glasvezel FTTH Fusion Splicer
  • Recent
Kopersgraad:

Gratis Verzending SKYCOM multi-language T-208H Digitale Glasvezel FTTH Fusion Splicer

gratis Verzending SKYCOM multilanguage T208 H Digitale Glasvezel FTTH Fusion Splicer kenmerken : 5 inches hoge resolutie kleurrijke lcdscherm, image kan draaide volgens positiegemiddelde splice tijd : 8 secondengemiddelde buiswarmte tijd : 25 seconden Lithium batterij : Oplaadbare en tot 200 keer continu splice en warmte na volledig opgeladen X of Y axis Afzonderlijk views met 400 keer vergroting, of Gelijktijdig 220 keer Cuttingedge technologie voor beeldverwerkingnieuwe ontwikkelde technologie verstrekken sterke wind en stof weerstand Splicing mode : Auto & Handleiding & FullAuto Usbpoortopslaan 6,000 groepen van nieuwste splice resultatennieuwe technologie van fiber kern uitlijning, verbeterde nauwkeurigheidnieuwe 3in1 snijden armatuur voor rubbergeïsoleerde draad, pigtail & blote fiber (Gepatenteerde technologie)nieuwe Multipurpose 1 + N armatuur (Gepatenteerde technologie)* 1 + N : een 3in1 armatuur (voor rubbergeïsoleerde draad, glasvezel pigtail, blote vezel) & optioneel armaturen (voor SC / LC / FC connectorT208 HF)...

€ 1080.28
Voor D-link Compatibel, DEM-423XT Singlemode 40 KM 10G XFP RE Transceiver module
  • Recent
Kopersgraad:

Voor D-link Compatibel, DEM-423XT Singlemode 40 KM 10G XFP RE Transceiver module

voor Dlink Compatibel, DEM423 XT Singlemode 40 KM 10 G XFP RE Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%20% van orignal een 's prijzen  Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (miniGBIC) transceiver module dat is 100% compatibel met orignal degenen, kan volledig vertrouwd voor uw meest veeleisende LAN / WLAN toepassing, voice project, of netwerk deployment, alle product carry 3 jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 270.07
TM-600 multifunctionele ADSL2 + Tester/ADSL Tester/ADSL Installatie en Onderhoud Gereedschap
  • Recent
Kopersgraad:

TM-600 multifunctionele ADSL2 + Tester/ADSL Tester/ADSL Installatie en Onderhoud Gereedschap

TM600 multifunctionele ADSL2 + Tester / ADSL Tester / ADSL Installatie en Onderhoud Gereedschap beschrijving : TM600 ADSL2 + tester speciaal ontworpen voor x DSL lijn test (x DSL omvatten : ADSL, ADSL2, ADSL2 +, READSL, etc) en onderhoud Het biedt x DSL test, PPPo E dial test, DMM test, Modem emulatie, lijn spanning indicatie enzovoort.TDR en Tone Tracker functie worden toegevoegd aan dit apparaat als opties.het is een multifunctionele tester met smart size, ware kleur LCD en krachtige management software evenals de 6600 mah oplaadbare batterij etckenmerken : Test objecten : ADSL; ADSL2; ADSL2 +; READSL;snelle Koper tests met DMM (ACV, DCV, Loop en Isolatie Weerstand, Capaciteit, Afstand)ondersteunt Modem emulatie en simuleren login om Internetondersteunt ISP login (gebruikersnaam / wachtwoord) en IP Ping test (WAN PING Test, LAN PING Test)ondersteunt alle multiprotocol, PPPo Everbindt om CO via alligator clip of RJ11oplaadbare Lipieptoon en LEDs alarm indicaties (Lagere Power, PPP, LAN, x DSL) Data geheugen fuctionlcdscherm, Menu bediening Auto uitgeschakeld als geen bediening op toetsenbord Compliant met alle bekende Dslam Software managementeenvoudige, draagbare en geld bespaardbelangrijkste Functies : DSL Fysieke laag test Modem Emulatie (Vervang de gebruiker Modem volledig) PPPo E Dialing (RFC1683, RFC2684, RFC2516)telefoon Functie DMM Test Ping Functie (WAN en LAN) Data uploaden naar computer en software management Setup systeem parameter : backlight tijd, automatisch uitgeschakeld tijd zonder bediening, druk tone,herzien PPPo E / PPPo A attribuut wijzerplaat, gebruikersnaam en wachtwoord; herstellen fabriek waarde enzovoort.controleer gevaarlijke voltage specificaties : ADSL2 + normen ITU G.992.1 (G...

€ 123.78
Gratis verzending eentraps 1310 1550nm optische isolator met fc connector Polarisatie ongevoelig glasvezel isolator
  • Recent
Kopersgraad:

Gratis verzending eentraps 1310 1550nm optische isolator met fc connector Polarisatie ongevoelig glasvezel isolator

gratis verzending eentraps 1310 1550nm optische isolator met fc connector glasvezel isolator kenmerken lage insertion loss isolatie reverse verlies hoge Terugkeer Verlies lage Polarisatie afhankelijke verlies lage polarisatie moddispersie toepassing Fiber Versterker CATV glasvezel netwerk Glasvezel Link telecommunicatie specificatie Parameters Unit Eentraps Dual Stage Premium een Grade Premium een Grade centrale Golflengte nm 1310 / 1550 operationele Golflengtegebied nm λ±15 λ±20 Typ...

€ 26.59
1 STKS Gratis Verzending Tx1550/Rx1490nm 155 M Single Fiber WDM BIDI SFP DFP Optic Transceiver 80 km SFP
  • Recent
Kopersgraad:

1 STKS Gratis Verzending Tx1550/Rx1490nm 155 M Single Fiber WDM BIDI SFP DFP Optic Transceiver 80 km SFP

1550 Tx / 1490 Rx 155 M Single Fiber BIDI SFP DFP Optic Transceiver 80 km  PRODUCT KENMERKEN l tot 155 Mb / s data links l FP laser zender en PIN fotodetector l tot 80 km op 9 / 125 & micro; m SMF l Hotpluggable SFP footprint l Duplex LC / UPC type pluggable optische interface l Lage vermogensverlies l Metalen behuizing, voor lagere EMI l Ro HS compliant en loodvrij l Enkele + 3.3 V voeding l Voldoet met SFF8472 l Case bedrijfstemperatuur commerciële : 0 °C tot + 70 °C Extended : 10 °C tot + 80 °C industriële : 40 °C tot + 85 °C TOEPASSINGEN l Schakelaar om Interface l Snelle Ethernet l Geschakeld Backplane Toepassingen l Router / Server Interface l Andere Optische Links kleine Vorm Factor Pluggable (SFP) transceivers zijn compatibel met de Kleine Vormfactor Pluggable MultiSourcing Overeenkomst (MSA)...

€ 29.08
Originele Nieuwe HUAWEI HG8010H EPON 1GE ONU ONT With1 poort EPON toepassing op FTTH modus, klasse C +, Termina Epon
  • Recent
Kopersgraad:

Originele Nieuwe HUAWEI HG8010H EPON 1GE ONU ONT With1 poort EPON toepassing op FTTH modus, klasse C +, Termina Epon

100% Originele Nieuwe HUAWEI HG8010 H EPON 1 GE ONU ONT With1 poort EPON toepassing op FTTH modklasse C +, Termina Epon ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen Huawei HG8010 H 1 G EPON EPON ONU de Echo Life HG8010 H is een indoor optische netwerk terminal (ONT) in Huawei FTTH oplossing...

€ 15.00 23.27
5 Stks/zak 7DB LC UPC vrouwelijke om mannelijke 7dB glasvezel verzwakker 7db LC PC vrouwelijke man Glasvezel Verzwakker Gratis verzending
  • Recent
Kopersgraad:

5 Stks/zak 7DB LC UPC vrouwelijke om mannelijke 7dB glasvezel verzwakker 7db LC PC vrouwelijke man Glasvezel Verzwakker Gratis verzending

5 Stks / zak 7 DB LC UPC vrouwelijke om mannelijke 3d B glasvezel verzwakker 7db LC PC vrouwelijke man Glasvezel Verzwakker Gratis verzending ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste service zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de product, of hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem contact onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer Product Attributen LC / UPC 7d B Vaste Fiber Optische Verzwakker 130d B is beschikbaar goede kwaliteit beste prijs snelle levering LC / UPC 7d B Vaste Fiber Optische Verzwakker   kenmerken : High power 1 W continue werking getest over 1000 uur precieze verzwakking terugkeer verlies UPC > 50 d B APC > 60 d B lage rimpel breedband ontwerp voor werking op zowel 1310 en 1550 nm verzwakking bereik voor SC, FC, en LC types 1 13 d B in 1 d B stappen, 15 d B, en 20 d B   toepassingen : glasvezel systemen CATV en telecommunicatie systemen ontvanger padding voor optische ontvanger bescherming optische power egalisatie toenemende dynamische bereik voor apparat    Parameter tafel : beschrijving Unit staat waarden terugkeer Verlies d B PC ≥50 d B APC ≥60 verzwakking Nauwkeurigheid d B 1d B10d B < 0.5 d B 11d B20d B < 1 werkende Golflengte nm SM 1200,1600 of 1310,1550 nm MM 850, 1300 polarisatie Afhankelijke verlies d B / ≤ 2 maximale Ingangsvermogen m W / 200 Bedrijfstemperatuur °C / 40 tot + 80 foto 1) We alipay, West Union, TT...

€ 14.61
Fiber Tool Kit KomShine KLT-25M Glasvezel met OPM Laser Bron OLS Visual Fault Locator VFL 1 mw
  • Recent
Kopersgraad:

Fiber Tool Kit KomShine KLT-25M Glasvezel met OPM Laser Bron OLS Visual Fault Locator VFL 1 mw

Kom Shine KLT25 M Basic Glasvezel Loss Tester Kit Optische Power Meter / Glasvezel Lichtbron / Visual Fault Locator * schip in 24 uur door Fedex / DHL / TNT Express* alle u voor Optische Verlies Test* mode Zachte Draagtas w / Slot Type Innerlijke Pad, nietverplaatsbare in de Werking Veld standaard Pakket : Item naam Qty 1 Komshine Zwarte Mode Draagtas 1 2 KPM25 M Optische Power Meter 1 3 KLS25 M Optische Lichtbron 1 4 Visual Fault Locator KFL101m W 1 5 Alcohol Bottelaar 1 6 Adapters 4 beschrijving : KPM25 Optische Power Meter KPM25 handheld optical power meter is een compact en een gemakkelijk te gebruiken testen instrument voor glasvezel netwerken, die kan voor absolute optische vermogen metingen als relatieve verlies metingen in optische vezels...

€ 154.15
SFP 10/100/1000 M Fiber Media Converter, externe PSU
  • Recent
Kopersgraad:

SFP 10/100/1000 M Fiber Media Converter, externe PSU

 SFP 10 / 100 / 1000 M Fiber Media Converteroverzicht : JYTGS803 serie Gigabit Ethernet SFP fiber media converters de kloof tussen koper en fiber infrastructuren de SFP fiber media converters zijn ontworpen voor maximale gemak voor fiber om koper Ethernet conversie toepassingen die vereisen flexibiliteit in overdrachtssnelheden, werkafstanden, en fiber netwerk types die kan worden gerealiseerd door gewoon veranderende de hotplugenplay SFPs.toepassingen· Telecommunicatienetwerken· scholen, kantoren, Cyber Bars kenmerken : · hoge flexibiliteit met hot plugenplay SFP· 1600 byte super datapakkettransmissie· Full duplex flow control, Half duplexback druk· Link fault passeren (LFPT)· volledige gepositioneerd LEDs te geven macht en netwerk statusspecificaties : standaard IEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (SnelleEthernet),IEE802.3z 1000 BASESX / LX (GigabitEthernet), IEEE802.3x (Flow Control), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1d Spanning Tree10 / 100 / 1000 BASETSTP of UTP Categorie 5 / 5e / 6 kabel (Max...

€ 38.22
Core-Core & Clad-Clad Alignement FTTH Glasvezel Splicing Machine KOMSHINE FX35 Lasmachine Met Cleaver
  • Recent
Kopersgraad:

Core-Core & Clad-Clad Alignement FTTH Glasvezel Splicing Machine KOMSHINE FX35 Lasmachine Met Cleaver

schepen in 24 Hrs,Snel krijgen! Via Fedex Express KOMSHINE FX35 Core Aliginment Fusion splicer Kit / KF52 Cleaver * hoge Precisie en Lage Splicing Verlies * * kan Splice 250um, 900um, Jump Kabel en Drop Kabel * kenmerken : de geavanceerde core om core fiber profiel uitlijning systeem (PAS) X / yas waren weergegeven ondertussen vergroting tot 304 keer 8 Sec...

€ 1263.00 1578.87
1 stks nieuwe industriële 10/100 mbps fiber optische media converter multimode wavelenth 850nm 2 km rj45 naar sc connector
  • Recent
Kopersgraad:

1 stks nieuwe industriële 10/100 mbps fiber optische media converter multimode wavelenth 850nm 2 km rj45 naar sc connector

Vezel optische media converter 10 / 100mbps industriële850nm multimode wavelenth 2km rj45 naar sc connector Bedrijfstemperatuur : 45& °; c ~ 80& °; c Vezel optische media converter 10 / 100mbps Multi modduplex fiber wavelenth 850nm 2 km naar rj45 sc connector Hoeveelheid : 1 stukgratis verzending naar de hele wereld door china post lucht10 / 100m auto onderhandelingen, multi modduplex glasvezel, golflengte : 850nm, transmissie afstand : 2 km, een scpoort en utp rj45poort,En amerikaanse standaard vermogen.10 / 100m fiber media converter kan worden gerealiseerd in twee verschillende twisted pair transmissie en glasvezel media converter, relais 10 / 100basetx en 100basefx in twee verschillende netwerksegmenten...

€ 33.23
Gratis verzending 2pcs/lot 3.0mm abs doos 1x8 plc splitter module fc/apc connector optische vezel plc splitser
  • Recent
Kopersgraad:

Gratis verzending 2pcs/lot 3.0mm abs doos 1x8 plc splitter module fc/apc connector optische vezel plc splitser

   functies Uitstekende mechanische, klein formaathoge betrouwbaarheidlage insertion loss en lage polarisatie afhankelijk verlieshoge kanaal teltuitstekende stabiliteit van het milieu en op grote schaal gebruikt toepassingen Fttximplementaties( gpon / bpon / epon) Kabeltelevisie( catv) Lokale netwerken( lan)testapparatuur Passieve optische netwerken( pon) specificaties 1 1xn( met connector)( aantal kanalen)1& keer; 21& keer; 41& keer; 81& keer; 161& keer; 321& keer; 642& keer; 22& keer; 42& keer; 82& keer; 162& keer; 322& keer; 64( die wavelenth)1260 tot 1650 p niveau insertion loss47,410,513,71720,34,47,610,814,117,420,7s niveau insertion loss4,27,610,71417,320,74,67,911,21518,121,7( uniformiteit)0,40,60,811,21,60,811,21,51,82( pdl)0,20,30,30,30,30,50,30,30,30,30,30,5( return loss)meer dan 55( richtingsgevoeligheid)meer dan 55( type vezel)g657a itu( temperatuur)40 tot 85( pigtail lengte)1m of 1,5 m of op maat  informatie over het bestellen  1...

€ 49.86
Hoge Kwaliteit Zes Motoren SAT-17S Glasvezel Fusion Splicer Splicing Machine
  • Recent
Kopersgraad:

Hoge Kwaliteit Zes Motoren SAT-17S Glasvezel Fusion Splicer Splicing Machine

SAT17 S Glasvezel Fusion Splicer beschrijving 1 De meest betaalbare full functie productiviteit tool voor uw FTTx projecten.een sleutel automatische splicing besparen splice stappen9 S splicing en 28 S verwarming300 X vergroting3.7 '' Hoge resolutie kleur LCD5000 splicing resultaten opslag6direction 30 inch drop proof 2...

€ 1320.44
Binnen-en gepantserde 40 meter sc/PC-SC/pc, 3.0mm, singlemode 9/125, simplex Glasvezel patch snoer kabel, lc naar sc
  • Recent
Kopersgraad:

Binnen-en gepantserde 40 meter sc/PC-SC/pc, 3.0mm, singlemode 9/125, simplex Glasvezel patch snoer kabel, lc naar sc

Gepantserde glasvezel patchkabel kabel, sc / pcsc / pc, 3.0mm diameter,9 / 125 singlemode, simplex, 40 meter Metalen pantser,Sterke treksterkte!Noot : Lengte en de connector aan te passen, pls gevoel vrij om me te contacteren voor een offerte.Technische specificaties : parametereenheid Fc, sc, lc / gepantserde glasvezel patchkabel St, mu Mtrj, mpoe2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Insertion loss( typisch)db& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,3& le; 0,3return lossdb& ge; 45& ge; 50& ge; 60& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 30& ge; 45& ge; 50& ge; 35& ge; 55& ge; 75operationele golflengtenm1310,15101310,15101310,15101310,1510uitwisselbaarheiddb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2trillingendb& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2& le; 0,2bedrijfstemperatuur& °; c 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75 40 ~ 75temperatuur bij opslag& °; c 45~85 45~85 45~85 45~85kabeldiametermm& phi; 3...

€ 41.54